Prawo wyborcze
My Naród polski tworzymy prawo wyborcze - następnie wybieramy Prezydenta poprzez udzielenie mu pełnomocnictwa - dając tym samym faktyczny i formalny mandat społeczny będącego gwarantem należytego ukonstytuowania i powołania przedstawicieli administracji we wszystkich organach w Ojczyźnie!!!
UWAGA WAZNE!
W sprawie propozycji, uwag, zmian lub pomysłu proszę o kontakt krzysztof-chudek@wp.pl lub tel. 602 246 781 edycja i uwagi dotyczące Prawa wyborczego
- Najnowsza propozycja Lecha z rodu Kubas w pdf:https://www.zawodowy-polak.pl/LK_Projekt-Prawa-Wyborczego.pdf
Działając w żywotnym interesie Rzeczypospolitej Polskiej, w imieniu suwerena – Narodu Polskiego – ostatecznego decydenta w sprawach Ojczyzny – zwierzchnika służby ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej Zgromadzenie Przedstawicieli Narodu Polskiego (dalej ZPNP) doręcza Rodakom:
Dekret Zwierzchnika Władzy w Rzeczypospolitej Polskiej - Prawo wyborcze
Przedstawiciele Zwierzchnika Władzy w Rzeczypospolitej Polskiej w składzie - Krzysztof z rodu Chudek, Patryk z rodu Kalotka, Przemysław z rodu Dziuk, Paweł z rodu Mendrek - przedstawiciele Narodu Polskiego po uchwaleniu w dniu …...2020 r. na posiedzeniu niejawnym dotyczącym szczególnych zagrożeń dla Polski i Polaków wynikających z faktu nielegalnego funkcjonowania wszystkich organów w państwie działając na podstawie Prawa Naturalnego, art. 1 i 3 Dekretu Zwierzchnika Władzy w RP (http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf - dalej – DZW) ) oraz tych przepisów nielegalnie ustanowionego „prawa” (przez osoby nieuprawnione – nieposiadające niepodważalnie udokumentowanych mandatów społecznych), które zgodne są z interesami Polaków - art. 4.1 i 4.2 Konstytucji RP (Dz. U. 1997 nr 78 poz. 483) a także PPWB - Proklamacji przejęcia bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Polsce przez naród. ( http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf ) w celu umożliwienia przeprowadzenia wiarygodnych wyborów Prezydenta RP na nowych zasadach, o których mowa w Postanowieniu Zwierzchnika Władzy w RP z dnia 29 lutego 2020 r. (Postanowienie Zwierzchnika Władzy w sprawie wyborów prezydenta RP z dnia 29 lutego 2020 ) oraz powstrzymania nieważnych z mocy prawa i destrukcyjnych działań nielegalnych organów a także na podstawie Ogłoszonego Stanu Wyjątkowego dn. 29 maja 2020 ... DZW 1-2020 (http://www.tcichocki.pl/DZW%201-2020%202020.05.29.pdf ) ZPNP uroczyście ogłasza:
PRAWO WYBORCZE
- Art. 1.
- Prawo wyborcze obowiązuje w Rzeczypospolitej Polskiej od dnia jego ogłoszenia i określa zasady, warunki ważności wyborów oraz tryb zgłaszania kandydatów na Urząd Prezydenta Polski.
- Prawo wyborcze określa sposób udzielenia pełnomocnictwa wyborczego, będącego niepodważalnym dokumentem potwierdzającym wybór prawego Człowieka z Ludu narodowości polskiej na najwyższe stanowisko przedstawiciela Narodu w Ojczyźnie - Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
- Prawo wyborcze zobowiązuje do zorganizowania wyborów Państwową Komisję Wyborczą dalej - PKW i Okręgowe Komisje Wyborcze dalej - OKW
- Art. 2.
Prawa i obowiązki Człowieka udzielającego pełnomocnictwo wyborcze, zwanego dalej - wyborcą.
- Wyborcą jest każdy kto ukończył 18 lat, formalnie oświadczy, że zamieszkuje tereny Polski, jest narodowości polskiej lub innej narodowości, dysponuje prawem wyborczym i z tego prawa świadomie korzysta.
- Wyborca osobiście, dobrowolnie, odpowiedzialnie, jednorazowo dokonując wyboru udziela pełnomocnictwa w obecności dwóch świadków w pełni zdolnych do czynności prawnych tylko jednemu z kandydatów na urząd Prezydenta Polski w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach na kartach przygotowanych przez PKW.
- Wyborca jest odpowiedzialny za pozyskanie, sprawdzenie, promowanie i rozpowszechnienie prawdziwych informacji o kandydatach na urząd Prezydenta RP.
- Wyborca pokrywa koszt wytworzenia i skutecznego dostarczenia pełnomocnictwa do PKW lub OKW.
- Kłamstwo w oświadczeniu powoduje to że świadkowie i wyborca tracą prawo wyboru na okres 10 lat.
- Art. 3.
Prawa i obowiązki kandydującego na Urząd prezydenta, zwanego dalej kandydatem.
- Kandydatem może zostać Człowiek, rdzenny Polak który ukończył 35 lat, korzysta świadomie ze swoich praw, poprzez formalne i dobrowolne zgłoszenie swojej kandydatury bezpośrednio do PKW.
- Kandydat oświadcza na piśmie swoje polskie pochodzenie oraz to, że nie spowodował faktycznej ani rzeczywistej szkody innemu Człowiekowi lub oświadcza, że za wszelkie szkody uczciwie zadośćuczynił. Oświadczenie kandydata jest składane w obecności dwunastu świadków, z których każdy czytelnie podpisując oświadczenie kandydata, poświadcza jego zgodność z prawdą.
- Kandydat przechowuje i archiwizuje udzielone mu ważne pełnomocnictwa na własny koszt, a nieważne lub wycofane pełnomocnictwa wyborcze przekazuje do PKW w celu archiwizacji.
- Kandydat rozpowszechnia prawdziwe i potwierdzone informacje o sobie i swoich osiągnięciach dla dobra narodu polskiego, ponadto wszystkie media zobowiązane są udostępnić te informacje.
- Kłamstwo w oświadczeniu powoduje to, że świadkowie i kandydat tracą prawa wyborcze dożywotnio.
- Art. 4.
Warunki ważności pełnomocnictwa wyborczego i zasady dysponowania.
- Ważne są tylko druki pełnomocnictwa rejestrowane i wydawane przez PKW na papierze ze znakiem wodnym, w dwóch egzemplarzach oznaczonych jednakowym numerem seryjnym, i dostarczane odpłatnie wyborcom przez OKW.
- Kupione od OKW druki pełnomocnictwa wyborca starannie, czytelnie, jednobrzmiąco wypełnia, podpisuje i/lub dodatkowo potwierdza odciskiem palca na każdym egzemplarzu w obecności dwóch świadków potwierdzających czytelnymi podpisami decyzję wyborcy (patrz art. 2 punkt 2 niniejszego Prawa wyborczego). Wypełnione poprawnie pełnomocnictwo wyborca osobiście dostarcza do OKW.
- Pierwszy egzemplarz pełnomocnictwa pozostaje wyłącznie do dyspozycji wyborcy, drugi podzielony egzemplarz do dyspozycji PKW i kandydata. Zakazuje się przekazywania oryginałów pełnomocnictwa innym instytucjom, osobom lub podmiotom.
- Egzemplarz pełnomocnictwa głosującego wyborcy jest dokumentem upoważniającym do wydania wyborcy dokumentu tożsamości którego ważność wygasa z chwilą wycofania pełnomocnictwa. Zmiana pełnomocnictwa nie wygasza ważności dokumentu tożsamości.
- Pełnomocnictwo jest udzielane bezterminowo a wyborcy przysługuje prawo zmiany lub wycofania swojego pełnomocnictwa.
- W przypadku śmierci wyborcy, kandydata lub prezydenta dotyczące ich pełnomocnictwo traci ważność i moc
- Art. 5.
Obowiązki PKW i OKW.
- Stałym organem wyborczym reprezentowanym przez komisarzy wyborczych, nadzorowanymi wyłącznie przez Władzę zwierzchnią w Rzeczypospolitej Polskiej jest PKW i OKW oraz mają następujące zadania będące ich obowiązkiem:
- PKW zobowiązana jest przeprowadzać rzetelnie wybory na podstawie niniejszego Prawa Wyborczego oraz na podstawie Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeksu Wyborczego ustanowionego przez osoby bez uprawnień, stosując te jego zapisy dotyczące powoływania okręgów wyborczych.
- Zlecać przygotowanie na papierze ze znakiem wodnym numerowanych seryjnie pełnomocnictw będących kartami wyborczymi i prowadzić ścisłą ewidencję wydanych kart do głosowania- pełnomocnictw, oświadczeń, zgłoszeń i wszystkich pozostałych dokumentów dotyczących procesu wyborów.
- Ogłaszać listy kandydatów oraz na podstawie frekwencji stwierdzać ważność wyborów i ogłaszać wolę Władzy zwierzchniej – Narodu Polskiego, do trzeciego dnia roboczego każdego miesiąca.
- Sprawdzać, liczyć pełnomocnictwa i przeprowadzać proces cyfryzacji ostemplowanych pełnomocnictw, które należy bezterminowo przechowywać, archiwizować, prowadzić ścisły rejestr oraz udostępniać ich elektroniczne kopie archiwalne do wglądu na wniosek zainteresowanych.
- Przekazywać informacje dotyczące właściwych pełnomocnictw kandydatowi, któremu zostały udzielone po uprzednim pisemnym umówieniu się stron co do sposobu i formy ich dostarczenia.
- Art. 6.
Warunkiem ważności wyborów jest czynny udział ponad 50% uprawnionych do udzielenia pełnomocnictwa wyborczego w nieokreślonym czasie. Zasadne sprzeciwy, postępowania sądowe i administracyjne w sprawach wyborczych są wolne od opłat administracyjnych i kosztów sądowych.
- Art. 7.
- Komisarze PKW i członkowie OKW ignorując i/lub łamiąc przepisy najwyższej rangi prawa wydanego przez suwerena oraz działając na szkodę RP, podlegają wyrokom Trybunałów Ludowych i Trybunałów Narodu Polskiego – art. 8 DZW.
- Komisarze PKW i członkowie OKW za świadome, nieuzasadnione ignorowanie powyższego Prawa wyboru, pozbawiając tym samym niezależności od formalnego wpływu osób nieuprawnionych i działając na szkodę RP, podlegają bezwzględnej karze dożywotniego pozbawienia wolności - art. 127 § 1 K.K.
- Art. 8.
Wzory: Oświadczenia / Deklaracji, Pełnomocnictwa, wycofania Pełnomocnictwa:
Deklaracja / Oświadczenie - Pełnomocnictwo nr. ….... Wzory dostępne w pdf:
Dekret Prawo wyboru dostępny jest https://www.zawodowy-polak.pl/DZW-Prawo_wyboru.pdf