Zawodowy Polak:Polityka prywatności: Różnice pomiędzy wersjami

Z Zawodowy Polak
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (Zabezpieczył „Zawodowy Polak:Polityka prywatności” ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze)))
 
Linia 1: Linia 1:
'''Tu wszystko jest jawne i prawdą bo sprawdzane ...'''Jeśli będziesz pisać głupoty będzie Ci porostu wstyd...
[[Prawo Naturalne]] jest prawem jakie obowiązuje wszystkich bez wyjątku!
 
*Jeżeli nie akceptujesz Prawa naturalnego opuść stronę Zawodowy Polak - https://www.zawodowy-polak.pl i nie wracaj tu nigdy więcej.
Strona (Zawodowy Polak) jak i użytkownicy Zawodowi Polacy są chronieni jednym Prawem Naturalnym - prawem przyciągania ...!
 
*Mark Passio wyjaśnia... https://www.youtube.com/watch?v=-Ii83-bHJEU
*Mark Passio wyjaśnia... https://www.youtube.com/watch?v=-Ii83-bHJEU
 
*'''” Mówiąc prawdę, narażasz się na kpiny ogłupionych szarpiących twoje nogawki opinie ignorantów, lubujących się w kłamstwie poprawności politycznej, co przekłada się na bezradność, bezduszność i bezkrytyczną wiarę we własny obłęd …”'''
'''” Mówiąc prawdę, narażasz się na kpiny ogłupionych szarpiących twoje nogawki opinie ignorantów, lubujących się w kłamstwie poprawności politycznej, co przekłada się na bezradność, bezduszność i bezkrytyczną wiarę we własny obłęd …”'''
Linia 11: Linia 8:
'''UWAGA!'''
'''UWAGA!''' Piszemy tylko po polsku.  Strona jest przeznaczona dla Polaków.
Piszemy tylko po polsku.  Strona jest przeznaczona dla Polaków.


'''WARNING!'''  
'''WARNING!''' We write only in Polish. The site is for Poles.
We write only in Polish. The site is for Poles.


[[Plik:Elf.jpg]]
[[Plik:Elf.jpg]]

Aktualna wersja na dzień 13:26, 22 wrz 2021

Prawo Naturalne jest prawem jakie obowiązuje wszystkich bez wyjątku!

  • Jeżeli nie akceptujesz Prawa naturalnego opuść stronę Zawodowy Polak - https://www.zawodowy-polak.pl i nie wracaj tu nigdy więcej.
  • Mark Passio wyjaśnia... https://www.youtube.com/watch?v=-Ii83-bHJEU
  • ” Mówiąc prawdę, narażasz się na kpiny ogłupionych szarpiących twoje nogawki opinie ignorantów, lubujących się w kłamstwie poprawności politycznej, co przekłada się na bezradność, bezduszność i bezkrytyczną wiarę we własny obłęd …”


[Niniejsza wiadomość może stanowić treści powiernicze pod prawem autorskim lub jako informacje prawnie chronione i została wysłana wyłącznie do wiadomości i tylko do użytku Człowieka pośród Ludu jako zasadnych i ustanowionych wedle Dobrej wiary i wiarygodnie czyniących wedle poufności i pod Przysięgą równości pomiędzy intra vivos żywymi, do których została zaadresowana. Jeżeli nie jest Człowiek w wieku większości lub działa jako notarialnie uwiarygodniony, a powierniczy lub zaufany: "Pan/Pani" zamierzonym adresatem niniejszej wiadomości lub korespondencji, Dobitnie-proszę jej nie ujawniać, kopiować, dystrybuować lub modyfikować (ReBranding lub Cytacja w odniesieniu do prawa autorskiego i Cesji do Patentów i NAZW) : bez notarialnie poświadczanego umocowania i wniesienie należnych i stosownych: tantiem i honorariów: ani też w żaden inny sposób udostępniać lub wykorzystywać. W takim przypadku: Dobitnie uprasza się o bezzwłoczne usunięcie wiadomości oraz poinformowanie nadawcy i alodialnego właściciela - Autora i Biura EG :Kredytora: o zaistniałej sytuacji za pomocą informacji zwrotnej w przeciągu SIEDEMDZIESIĄT DWIE (72) GODZINY.].:. ~:This is Private Property – Not Negotiable – Without Prejudice U.C.C. 1 -308; 3-402; 1-207 & UNDER-RESERVE-WITH :COPY-CLAIM Not for Hire /Not for Rent without Consent & Oath of Fidelity. By: EG (© Krzysztof. z rodu Chudek). Author-SETLOR: By; Common Law © All_Front_and_back_Bona-fide_side's .:. Not -a-corporation , the Living Soul, Suivjuris Benefitiary.~


UWAGA! Piszemy tylko po polsku. Strona jest przeznaczona dla Polaków.

WARNING! We write only in Polish. The site is for Poles.

Elf.jpg