Religia

Z Zawodowy Polak
Wersja z dnia 10:10, 23 mar 2022 autorstwa Krzysztof Chudek (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Religia narzędzie do ogłupiania...

Mark Twain

Religia powstała gdy pierwszy oszust spotkał na swej drodze pierwszego głupca! Religia to bezkrytyczna wiara w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, to urojenia nie mające nic wspólnego z rozumem, wiedzą, mądrością, moralnością.

Fetysz, staje się bogiem kiedy człowiek i bóg zostają spłyceni do formy rzeczy, którą można nabyć lub sprzedać za pomocą innego fetyszu / mamony papierowej, który reguluje poziom anty wartości, tej czy innej rzeczy … Jeśli, fetysz neguje wartość człowieka i Boga w jego wnętrzu, dusza przestaje być potrzebna, a tym samym przestaje być człowiekowi potrzebny głos Boga zwany sumieniem!

Religia, czy inne formy politycznej dyktatury, tworzą z ludzi stada i roje prowadzące podwójne życie oswojonego parobka i zdemoralizowanej służącej... Te wszystkie formy zbiorowej świadomości idącej za przywódcami i bogami… są formami idei społecznego podporządkowania – nazywanego ideą jedności społecznej (amoku, wynikający z obietnicy, działania uwalniającego egocentryzm - solipsyzm skory do kłamstwa, kradzieży, zbrodni, gwałtu…)...

Są dwa sposoby ogłupiania ludzi (tworzenie religii):

  • 1. Wiara w to co prawdą nie jest.
  • 2. odrzucanie tego co Prawdą jest!

PRAWDA - Praw Da Wam oraz Was wyzwoli!

Autor: Anna Von Reitz

Nigdy nie zapominajcie, że prawo pochodzi od religii, a religia pochodzi od postrzegania boga przez człowieka - albo prawdziwego Boga, albo fałszywego boga naszego własnego stworzenia.

Przez cały ten czas żyliście w dwóch światach i nawet o tym nie wiedzieliście. Świat ciała i świat myśli. Prawdziwy Bóg, niezależny od Człowieka, stworzył świat ciała i skały, wody, powietrza i ognia. Ten świat ma „substancję”. To jest faktyczne. Działa zgodnie z Prawami Naturalnymi. Możesz trzymać go w dłoni. Nie powinno więc dziwić, że prawo rzeczywistego świata faktycznego nazywa się „prawem materialnym” lub prawem substancji.

Ty, jako żywa istota odziana w ciało, jesteś winien prawo materialne --- ale zamiast tego zostałeś „podszyty” jako korporacja i podporządkowany obcemu prawu przez proces „bezprawnego nawrócenia”. Większość ludzi wie, że „podszywanie się” jest przestępstwem i zarówno słowo „niezgodne z prawem”, jak i „nawrócenie” powinny nas zatrzymać. Najczęściej słyszymy o „nawróceniu religijnym”, w którym ktoś przechodzi zmianę religii, a jeśli zmienisz religię, zmienisz prawo, pod którym stoisz.

Żyd, który nawrócił się na islam, nie podlega już prawu Mojżesza. Zamiast tego stoi pod prawem szariatu. A człowiek, który nawraca się z legalnego istnienia jako człowiek i który działa jako korporacja nazwana jego imieniem, przechodzi ten sam rodzaj zmiany. Taki człowiek nie podlega już Materialnemu Prawu Boga. Zamiast tego podporządkowuje się ustawowemu „prawu” stworzonemu przez ludzi działających w charakterze legislatorów. Na tym polega cała różnica między tym, co „legalne”, a co „materialne”, a co „ustawowe”. Dla wygody i jako mechanizm zarobkowy dla siebie, Królowa i Papież oraz korporacje czarterowane pod ich patronatem, starają się podszyć się pod ciebie i poddać to nielegalnie przekształcone działanie działające pod twoim nazwiskiem ustawowemu prawu --- wszystko bez Twojej świadomej zgody.

Są to zbrodnie państwowe zakazane zarówno przez konwencje genewskie, jak i konwencje haskie, a sprawcy ci są świadomi i obawiają się tego, co zrobili. Mimo to oni - i ich pracownicy - zwlekają, by dokonać korekty, i próbują nadużyć bankructwa jako sposobu na odciążenie niewinnych ludzi własnych Ohydnych Długów. Żadna ilość brytyjskiego flanelowego uroku nie może zrekompensować faktu, że setki milionów fałszywych franczyz Korony Brytyjskiej i rzymskiego rządu miejskiego muszą zostać zlikwidowane, a nieobciążone aktywa zwrócone prawowitym właścicielom: Stanom Zjednoczonym Ameryki i poszczególne stany i ludzie oraz wszystkie inne kraje i osoby, które padły ofiarą.

Poprosiliśmy o całkowitą zgodną z prawem konwersję i ponowne przekazanie naszych dobrych nazwisk i nieruchomości, i zaoferowaliśmy im szansę na skorzystanie z przysługującego im zwolnienia z wzajemnej kompensacji wymiany kredytowej. Do tej pory nadal próbują doprowadzić do oszukańczej „wojny” rozpoczętej na naszych brzegach, pomimo faktu, że zabroniliśmy naszym Podwykonawcom robienia takich rzeczy i pomimo faktu, że Papież kontroluje obie strony takiego konfliktu.

Uważamy, że ciągłe utrudnianie zadośćuczynienia od dawna należne i spóźnione oraz ciągłe starania mające na celu wywołanie niepotrzebnego konfliktu i niemożność uzdrowienia groteskowego naruszenia zaufania, wszystko to wskazuje na złą wiarę rządów królowej, lorda burmistrza Londynu, papieża i samorządu miejskiego Rzymu. Wszystkie te biura i instytucje zasługują na ujawnienie za ich korupcję i zbrodnie, które popełniły przeciwko Ameryce i większości innych narodów na Ziemi. Ich sprzeniewierzenie naszej substancji za pomocą oszustw i słów sztuki jest teraz dobrze znane i udokumentowane. Dokładne mechanizmy zastosowane w celu bezprawnego przejęcia i niewłaściwego scharakteryzowania amerykańskich dzieci zostały również szczegółowo opisane. Nie powinno być dalszych usprawiedliwień ani wątpliwości, że działania te są rażąco niewłaściwe, zarówno niezgodne z prawem, jak i nielegalne, i zostały wykorzystane w celu uniknięcia wymogów umów konstytucyjnych istniejących między rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki a tymi zagranicznymi usługodawcami.

Ci sami sprawcy sprawili, że podobny program oszustw został wprowadzony na całym świecie i wykorzystali go do wniesienia fałszywych roszczeń w handlu przeciwko całym krajom. W imieniu naszego kraju, Stanów Zjednoczonych Ameryki, podjęliśmy działania, aby zadeklarować nasz poprawny status polityczny i naszą pozycję na podstawie prawa materialnego, a nie ustawowego. Zamiast współpracować z nami w celu naprawienia niewłaściwego administrowania naszymi urzędnikami, królowa, papież i lord burmistrz kontynuowali mataczenie, opóźnianie i utrudnianie:

  • prawidłowego rozliczania i
    • wywiązywania się z odrażających długów oraz
      • przyjazne ugodowe wysiłki w celu przywrócenia skradzionego kredytu tym, którzy faktycznie są winni kredyt - żyjącym mężczyznom i kobietom, a nie korporacjom.

Niech nasze głosy zostaną podniesione i niech rozciągną się na oceany. Niech wszystkie nasze słowa będą zwięzłe i na temat. Jesteśmy mężczyznami i kobietami, a nie „ludźmi”. Jesteśmy wieloma suwerennymi narodami, a nie korporacjami usługowymi. Jesteśmy wolni, a nie niewolnikami. Zostaliśmy zakupieni w doskonałej cenie i nic i nikt nie stoi między nami a naszą Boskością. Niech ci, którzy będą udawać, że obniżają nas do RZECZY, wystąpią przed Sądem Suwerennych Istot i zakwestionują ich roszczenia


Urojona wartość stała się bogiem dla której umarł człowiek narodziła się małpa małpująca przeszłość i jej błędy !

Papierz.jpg