Myśl

Z Zawodowy Polak

MyŚlem - czyli my coś możemy wysłać nie jednostka!

Czym jest prawdziwa myśl...?

Z obserwacji można wywnioskować, że bardzo mały procent ludzi myśli, tzn. wymyśla rzeczy, które ułatwiałyby nauczenie procesów myślenia innych i fizycznie to robiły . Twierdzę, że to są jednostki takie jak Tadeusz Cichocki ( http://www.tcichocki.pl ), które poświęcają swój czas i pieniądze starając się przekazać swoje myślenie w kierunku dobra, przekazując swój czas nieodpłatnie, dzieląc się wiedzą oraz walcząc o dobro wspólne wszystkich.

Zaobserwowałem też, że wygodne życie, które prowadzi większość nazywających się ludźmi, umiera z nowiutkimi mózgami, używanymi do kopiowania bezkrytycznie błędów swoich przodków - przeszłości, budowanych na ślepej wierze, nie tylko w boga, ale też tzw. naukę, wartość pieniądza, rzekome państwo. Czy poniższe jest prawdą ? To pytanie męczy mnie i zastanawiam się czy właściwe są moje wnioski, które pozostawiam pod głębszą rozwagę ludziom, którzy myślą - wymyślają, bo według mnie 2% jest zawyżone. Jak myślisz w której grupie ludzi jesteś...?

- 2% ludzi myśli.

- 3% ludzi myśli że myśli.

- 95% niewolników prędzej umrze jak pomyśli

Gdyby myślało 2%, to nie było by tak tragicznie, ale niestety efektów takowego myślenia nie widzę, a Tadeusz Cichocki przy pozostałych jest Bogiem, którego mądrość ogłupiony tłum chce ukrzyżować. Jeżeli ludzie nie zaczną się uczyć samodzielnego myślenia oraz uczyć od tych, którzy chcą im pomóc, to ludzkość zmierza ku samozagładzie i wyniszczeniu z chciwości i pazerności… Po myśl sięgnij proszę zanim umrzesz !

Krzysztof Chudek

Myśl.jpg